Dnes je pondelok, 12.apríl 2021, meniny má: Estera
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Ako sa pripraviť na domáci romantický večer vo dvojici?

február 04, 2021 - 13:06
Ešte pred rokom by naša predstava o romantickom Valentíne zrejme zahŕňala wellness v luxusnom hoteli alebo dobrú večeru v niektorej z najlepších reštaurácii v meste. Dnes je všetko inak.
Foto: 
Foreo

Tohtoročný Valentín budeme tráviť s istotou doma. Nezabúdajme však, že stále existujú tisíce spôsobov, ako si môžeme jeho romantickú atmosféru dosýta vychutnať. Ako na to?

Začnite sebaláskou
Hovorí sa, že svojmu okoliu vieme venovať dostatok lásky len vtedy, ak ľúbime aj samých seba. Sviatok zamilovaných je preto ideálnou voľbou, kedy môžeme lásku prejavovať nielen nášmu partnerovi, ale aj sebe. Okrem toho Valentín tento rok pripadá na nedeľu, preto nám nič nebráni v tom, aby sme si pokoj a oddych dopriali už od samého rána. Odštartovať ho môžete príjemným rozmaznávaním v podobe relaxačného kúpeľa či beauty rituálu, pričom hneď môžete spojiť príjemné s užitočným. Stačí, keď do svojho domáceho wellnessu zahrniete sonický prístroj FOREO UFO2. Potom už postačí krátka 90 sekundová masáž a jeho a LED svetelná terapia dopraje vašej pleti hĺbkovú a profesionálnu starostlivosť ako od kozmetičky!

Spoločné varenie
Ak si spolu s partnerom chcete romantickú atmosféru navodiť ešte pred samotnou večerou, pustite sa do spoločného varenia. Čo na tom, že nie ste šéfkuchári, a že jedlo možno nebude dochutené tak dokonale, ako keď ho objednáte z drahej reštaurácie? Verte, že po spoločne vynaloženom úsilí vám jedlo, ktoré uvaríte, bude chutiť oveľa lahodnejšie než kedykoľvek predtým.

Doprajte si nevšedný „look“
Home office a domáca izolácia spôsobila, že svojmu zovňajšku venujeme oveľa menej pozornosti. Nezabúdajte však, že je dôležité, aby ste pre svojho partnera boli napriek tomu atraktívna! Za dobrý príklad si môžeme vziať aj tip slovenskej blogerky Stylemon.blog. Zdravím „korením“ vzťahu je podľa nej pravidelne narúšať mantinely každodennosti tým, že sa aspoň raz za 2 týždne pekne upravíte a doprajete si čas strávený osamote a bez mobilov. V podmienkach dlhodobého home officu sa tento tip ukazuje ako mimoriadne prospešný. Kľudne preto siahnite po tajných ženských zbraniach a vykúzlite zo seba ženu, z ktorej váš partner počas celého večera nespustí zrak.

pr51.jpg

Foto: 
Foreo

Romantická večera bez mobilov
Čo by bol Valentín bez romantickej večere? Určite preto nezabudnite vopred premyslieť tematické stolovanie plné zaľúbených motívov. Červená farba, srdiečka a sviečky sú základ, nič však nepokazíte ani lupeňmi ruží, ktoré letmo rozsypete po stole či okolo neho. Okrem toho nezabudnite, že mobily by ste mali nechať bokom, ideálne je odložiť ich do vedľajšej izby. Tak budete celkom sústredení a všetku svoju pozornosť budete venovať len jeden druhému.  

Zdroj: FOREO

- - Inzercia - -